Znalezienie odpowiedniego prezentu stanowi nie lada wyzwanie. Urodziny, imieniny, chrzciny, czy też inne uroczystości. Jak sprawić radość bliskim? Co im podarować, aby zobaczyć uśmiech na ich twarzach?

Pomimo tylu różnych propozycji, często nie mamy na to pomysłu, albo czasu by biegać po sklepach, aby znaleźć coś wyjątkowego. Często więc idziemy na skróty i ofiarujemy bliskim kopertę z pieniędzmi, aby kupili sobie to, o czym marzą.
Pytanie jednak, czy rzeczywiście o tym solenizanci rzeczywiście sobie marzą?

90-te urodziny babci. Prawdziwa historia.

 

Byłam ostatnio na 90- tych urodzinach babci mojego kolegi. Jako osoba spoza rodziny usiadłam z boku i obserwowałam całe przyjęcie. Najbardziej utkwił mi czas ofiarowania prezentów i reakcje solenizantki je odbierającej.

Wyjątkowa okazja i wyjątkowy uśmiech na twarzy babci, który niestety bladł z każdą kolejną kopertą z pieniędzmi, które otrzymywała.
Wszystko do momentu kiedy w restauracji pojawiło się małżeństwo ze swoim synkiem i bez koperty. Jako w zasadzie jedyni przynieśli coś niby prostego, ale wyjątkowego: dużą ramkę ze wspólnymi zdjęciami i laurkę. Wszystko przepasane wielką kokardą. Prezent nie stanowił wielkiej wartości pieniężnej, ale oczy babci zabłysły najjaśniej.

Aby sprawić komuś przyjemność mamy wybór. Wymaga to odrobiny wysiłku, ale wszak o to chodzi w kwestii prezentów.
W dzisiejszych czasach pełnych pośpiechu, coraz częściej zapominamy o prawdziwej wartości uroczystości na które jesteśmy zapraszani. Traktujemy je na zasadzie: odsiedzę swoje. Tymczasem 90-te urodziny babci mogą być Jej ostatnimi. Nie znasz czasu, ani godziny.

Jak wybrać najlepszy prezent (gyszynk) na świecie?

 

Pomyśl o osobie i o tym, aby prezent sprawił jaj przyjemność, pozostał w jej pamięci na długo. Nie musi być drogi, błyszczący i ze złota. Ważne, aby był to upominek od serca, pięknie zapakowany, który sprawi że druga osoba będzie najszczęśliwsza na świecie.
Może to być miś z wyszytym jej imieniem, pudełko na drobiazgi z kwiatami, które kocha, aniołek, który będzie jej strzegł, czy zestaw włóczek, bo zawsze marzyła o szydełkowaniu.
Wystarczy, aby poczuła, że jest dla Ciebie ważna.
Jeżeli szukasz pomysłu na prezent, możesz też odwiedzić mój sklep. Jest tam wiele pomysłów na niedrogi, ale wyjątkowy prezent.