O mnie

GYSZYNK to moja pasja i życie

Decydując się na zakup rękodzieła nie kupujesz tylko ładnego przedmiotu, a kawałek pasji, pomysłowości, zręczności i serca Artysty Rękodzielnika. Tysiące godzin, które zostały poświęcone na eksperymentowanie, czasem niepowodzenia i frustracje, ale zawsze zadowolenie i czystą radość tworzenia. Wiele momentów życia twórcy rzeczy niepowtarzalnych. W ten sposób stajesz się również mecenasem jego talentu, wszak czym byłby artysta bez odbiorcy?

GYSZYNK to moja pasja i życie, którym oddaję się bez pamięci widząc uśmiechnięte twarze moich klientów.
Gyszynk w gwarze śląskiej oznacza „prezent/upominek”, który też znajdziesz u mnie na każdą okazję zarówno dla bliskiej osoby jak i dla siebie. Przecież sprawianie sobie prezentów też przynosi radość!

Moje początki.

Rękodzieło towarzyszy w moim życiu w zasadzie od zawsze. Najpierw jako odskocznia od stresu dnia codziennego, następnie pasja i możliwość dodatkowego, drobnego zarobku. Z zawodu jestem “budowlańcem” 🙂 . Całkiem przydatny zawód w procesie tworzenia dzieł. Nie raz wykorzystywałam zdobyta wiedzę w budownictwie w pracy rękodzielniczej.

A teraz?

Stworzyłam sklep stacjonarny, w którym każdy element wyszedł z mojego warsztatu: wyszywane muliną obrazy, szydełkowane maskotki, chusty, czapki i niezliczone inne rzeczy w tym z meble. Jeżeli masz ochotę mnie w nim odwiedzić, zapraszam do Pszowa na ulicę Pszowską 519.
Sklep podzielony jest na dwie części: część pasmanteryjną gdzie można kupić wszystko co do rękodzieła potrzebne: włóczki, nici, kordonki, tasiemki, wstążki i wiele innych, oraz część rękodzielniczą z maskotkami, stroikami okolicznościowymi, ramkami na zdjęcia, koszykami i innymi przedmiotami wykonanymi z papierowej wikliny, okolicznościowymi kartkami w tym z tekstem w gwarze śląskiej i koszulkami z napisami własnego projektu. Trudno opisać każde dzieło, które tam się znajduje.

Zapragnęłam podzielić się z Wami nimi również w internecie, stąd możecie je obejrzeć i zakupić teraz w tym sklepie internetowym. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady przy doborze prezentu lub materiałów do tworzenia własnych dzieł, odezwij się, a chętnie doradzę. Ja swoich technik uczyłam się latami. Dzielenie się moją pasją do rękodzieła jest dla mnie równie przyjemne co ich tworzenie.

Jak powiedział kiedyś Konfucjusz…

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

Adres stacjonarny

ul. Pszowska 519
44-370 Pszów

Dane kontaktowe

723 657 742
kontakt@gyszynk.pl